İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tekstil Makinesi Ve Yedek Parça Satışı Yapan Firmamızın Mağaza Bölümüne Bayan Ön Muhasebeci Alınacaktır. Bizim Hesap , Mikro , Logo Gibi Ön Muhasebe Proğramlarından Herhangi Birini Bilen İşinde Tecrübeli İletişimi İyi 25 İla 45 Yaş Arası Bayan Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 25- -45 (1.07.1999 – 3.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 30000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe TEKSTİL MAKİNESİ VE YEDEK PARÇA SATIŞI YAPAN FİRMAMIZIN MAĞAZA BÖLÜMÜNE BAYAN ÖN MUHASEBECİ ALINACAKTIR. BİZİM HESAP , MİKRO , LOGO GİBİ ÖN MUHASEBE PROĞRAMLARINDAN HERHANGİ BİRİNİ BİLEN İŞİNDE TECRÜBELİ İLETİŞİMİ İYİ 25 İLA 45 YAŞ ARASI BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Maltepe Mh Davutpaşa Çiftehavuzlar Sk No:18/7 Zeytinburnu İstanbul Zeytinburnu İstanbul / Türkiye
Müdür Fahrettin Aksu
İnfo@Aksutekstilmakine.Com.Tr
905324842958.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.