İş ilanı Başvuru Bilgileri

İhracat Ağırlıklı Çalışan Firmamızda, Şirketin Muhasebe Operasyonunda Yer Alacak, İçerik Ve Sunuma Önem Veren, Bayan Ön Muhasebe Personeli Alınacaktır. Servis Güzergâhı: Üçyol – Karabağlar – Gediz (Buca) – Gaziemir – Sarnıç – Menderes – Tekeli *İzmir İli Dışından Yapılan Ve Servis Güzergahı Dışında Kalan Başvurular Kabul Edilmeyecektir. İletişim İçin; 0533-040-2029 İnsan Kaynakları Yöneticisi Gül Yılmaz Önemli Bilgi: Bilgi Almak Ve Olası İş Görüşmesi Planı İçin, Hafta İçi 08:00 – 17:00 Arası Fabrika Numaralarından Tarafımıza Ulaşabilirsiniz. Maaş Vb. Detaylar, Yüz Yüze Görüşmede Belirtilmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- (5.07.2006 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe •     Temel muhasebe bilgisine sahip, •     Ön ve Genel Muhasebe uygulamalarına hâkim, •     MS Office ve Netsis Enterprise Programlarına ve Raporlamalarına hakim, •     İnsan ilişkileri, iletişim becerisi gelişmiş, •     E-FATURA, E-ARŞİV, E-DEFTER hakkında bilgisi olan, •     Günlük-haftalık-aylık raporlama yapabilecek, •     Yoğun iş temposuna ayak uyduracak, •     Servis güzergahımız olan Üçyol-Karabağlar-Gaziemir-Menderes-Tekeli hattında oturan, •      İzmir’de ikamet eden (Sadece İzmir’den başvurular kabul edilecektir),

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İtob Organize Sanayi Bölgesi 10011 Sok No:6 Tekeli 35477 Menderes – İzmir / Türkiye Menderes İzmir / Türkiye
Gül Yılmaz

902327826644.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.