İş ilanı Başvuru Bilgileri

Netsis Muhasebe Programını Bilen, 25-45 Yaş Aralığında Ön Muhasebe,Finans Ve İnsan Kaynakları Alanın Da Deneyimli Personel Alınacaktır. Hafta İçi 08:00 – 18:00. Hafta Sonu Çalışma Yoktur. Yol Ve Yemek Ücreti Verilecektir. Adaylar Özgeçmişlerini Muhasebe@9Derece.Com Adresine Gönderebilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:

Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Analitik Düşünebilme, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Analitik Düşünebilme, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
1198.Sok No:4/1B Fatih Mah.Sarnıç Gaziemir İzmir / Türkiye
Özer Yüce

905323437833.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.