İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ön Muhasebe

Kablo Koruma Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, ekibimizde uzun vadeli yer alabilecek Sekreter pozisyonunda ekip arkadaşı aramaktayız.
RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.
Misafirlerimizin karşılanması ve yönlendirilmesiTelefon ve görüşme trafiğinin yürütülmesiOfis iç ve dış bilgi akışının sağlanmasıGelen/Giden evrak takibi ve ön muhasebesinin tutulmasıÇalışma saatleri
08
30 1730Cumartesi Pazar tatilÜcret+asgari ücret+yemek+prim

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Muhasebe/Finans

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
2.825

Ümraniye

İstanbul Fleksan Boru San. Tic. Ltd. Şti

İstanbul Fleksan Boru San. Tic. Ltd. Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.