İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ön Muhasebe

Bilişim Hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firmamıza
Üniversite, MYO, Ticaret Lisesi
Finans, Muhasebe bölümlerinden mezun, Muhasebe süreçlerine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak İstanbul / Başakşehir ulaşım sorunu olmayanMuhasebe bölümünde çalışacak “Ön Muhasebe Personeli ” arıyoruzİŞ TANIMI· Günlük Servis planlarının takip edilip Satış irsaliye/faturaların kesilmesi.
Tahsilat planlaması ve tahsilat işlemlerin yapılması.
Banka ekstrelerinin takibi ve sisteme işlenmesi,· Cari hesap mutabakatlarının yapılması,.
Ödeme Planlamasının yapılması.
Müşterilerin hesap özeti taleplerine cevap verilmesi,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Bilişim/Bilgisayar

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Başakşehir

İstanbul Bılgıturk Teknoloji

İstanbul Bılgıturk Teknoloji İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.