İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Sultangazi, Arnavutköy, Esenyurt Ve Kayaşehir Bölgelerinde İkamet Eden Yetiştirilmek Üzere Vasıfsız Ve Ya Oluklu Hattında, İnline Makinesinde, Sloter Makinesinde Ve Ya Dikiş Ve Yapıştırma Makinesinde Daha Önce Çalışmış Vasıflı Personel Alımı Yapılacaktır. Çalışma Saatleri Hafta İçi: 08:00-18:00, C.Tesi 08:00-13:00 Şeklindedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kayabaşı Mah. Uğurlu Sok. No:15 Başakşehir İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Sultan Genç
Sultan@Huzurambalaj.Com.Tr
902126910802.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.