İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofset Baskı Kalfası – 189671

Esenyurt’ta matbaacılık alanında faaliyet gösteren firmamızın,Ambalaj üretim bölümünde görevlendirilmek üzere,Roland 700 makinasında çalışacak,Ofset baskı kalfaları alınacaktır.
Not
Maaş+SGK+Yol+Yemek,+ Mesai Aranan Nitelikler Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E5 Metrobüs güzergahı

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Esenyurt

İstanbul İdeal Karton Ku.Ve Of.Am.San.Tic.Ltd.Şti

İstanbul İdeal Karton Ku.Ve Of.Am.San.Tic.Ltd.Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.