İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofis Satış Sorumlusu

Firmamız Öncü Spor Sistemleri geçmişten bu güne kadar edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi birleştirerek spor sektörü ve inşaat sektörü başta olmak üzere kaliteli hizmet, mutlu müşteri anlayışıyla sektöre ivme katmak amacıyla kurulmuştur.
Alt yapı ve üst yapı hizmetlerinde uzman ve yetkin kadromuzla kısa sürede referanslarımıza bir yenisini ekleyerek firmamızı dünya çapında tanınır hale getirdik.
Firma olarak anahtar teslim spor alanları inşaatı, zemin çözümleri, peyzaj alanları ve tüm inşaat grubu işlerde yer almaktayız.
Sektöründe ÖNCÜ sloganıyla çıkmış olduğumuz bu yolda sektöre öncülük etmekten onur duymaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Spor

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bursa Öncü Spor Sistemleri

Bursa Öncü Spor Sistemleri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.