İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofis Personeli

Cam balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket eden bir firmayız.
Firmamıza ofis personeli aramaktayız.
Pazarlamacı personellerin takibi,İleri düzeyde excell, powerpoint bilmek,İyi derecede İngilizce bilmek,Diksiyonu düzgün,Matematik ve hesap bilgisi olan,B sınıfı ehliyetli ve seyahat kısıtlaması olmayan bayan personel arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Diğer

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yenimahalle

Ankara Markizz Arge Tasarım Ve Inş. Taah. San. Aş.

Ankara Markizz Arge Tasarım Ve Inş. Taah. San. Aş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.