İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofis Hizmetlisi-İzmir

TAV Özel Güvenlik bünyesinde istihdam edilmek üzere, İzmir Kemalpaşa bulunan Fabrika projemiz için Ofis Hizmetlisi arayışımız bulunmaktadır.
En az Ortaokul mezunu Erkek adaylar Diksiyonu ve iletişimi iyi Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Yemekhane temizlik ve hazırlık sürecine destek verebilecek.
İşçilere çay servisi yapacak Hafta içi 08.
00/18.
00 saatleri arasında çalışacak Servis + Yemek verilecektir.
KarşıyakaYeşilovaAltındağ Hatay BornovaKemalpaşaservis vardır.
Ofis Hizmetlisi çalışma arkadaşları değerlendirilecektir.
İletişim
Ertan SOLAK 05054498852Osman TOPKAYA 05056797077

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bornova

İzmir TAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

İzmir TAV ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.