İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofis Elemanı

Aydın’ın Kuşadası ilçesi Güzelçamlıda bulunan Süt işleme Tesisimizin ofis bölümünde çalışmak üzere, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Aranan Özellikler
En Az Lise Mezunu, Microsoft Office programlarına kesinlikle hakim Excel, Word EArşiv Fatura Düzenlemeyi bilen Sekreterya görevi de görecek olan Ofis tertip düzenini sağlayacak Çay, Kahve ikramı vb.
.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Muhasebe/Finans

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kuşadası

Aydın Myt Teks. Makina Ve Servis Hizm. Ltd. Şti.

Aydın Myt Teks. Makina Ve Servis Hizm. Ltd. Şti. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.