İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofis Destek Elemanı

Silivri Değirmenköy’de bulunan tesisimizde görevlendirilmek üzere şirketin santral operasyonlarını yürütecek, diksiyonu düzgün, tercihen yurtdışı gelen aramaları minimum seviyede cevaplandırabilecek düzeyde ingilizce konuşabilen, ofis ve bazı idari işlere destek verecek, dikkatli ve düzenli, gereken durumlarda çay kahve ikramı yapacak, ofisin genel düzen ve tertibinden sorumlu olacak çalışma arkadaşı aranmaktadır.
Şirketi aramanıza gerek yoktur, uygun olduğu takdirde irtibata geçilecektir, lütfen cv gönderiniz.
KVKK aydınlatma metnini web sitemizde bulabilirsiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Diğer

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çorlu

Tekirdağ Adolin Boya

Tekirdağ Adolin Boya İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.