İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ofis Asistanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITuran Güneş Yıldızevler’ de bulunan Avukatlık Büromuzda görevlendirilmek üzere
Tercihen Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Sekreterlik ya da Turizm Otelcilik Bölümü mezunu,Ofis asistanlığı konusunda tercihen en az 1 yıl tecrübeli,Süreklilik arz etmemekle beraber esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,MS Office programlarına hakim,Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren,İletişimi ve insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü,Takipçi, sorumluluk sahibi, işini takip eden,Tercihen Çankaya ilçesinde ikamet eden,’Ofis Asistanı’ aranmaktadır.
İŞ TANIMIOfisin sekretarya yönetimini üstlenmek, Ofis tertip, temizlik ve düzenini sağlamak,GelenGiden evrak ve kargoları takip etmek,Sorumluluğundaki her işi disiplinle takip etmek, tamamlamak ve geri bildirimini sağlamak,Gelen misafirleri karşılamak, yönlendirmek ve servis yapmak,Ofis Kurucu Avukatına kişisel asistanlık yapmak.
‘SADECE ONLİNE BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR, LÜTFEN DOĞRUDAN İLETİŞİM KURMAYINIZ.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Hukuk

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çankaya

Ankara Sayhan & Sayhan Avukatlık Bürosu

Ankara Sayhan & Sayhan Avukatlık Bürosu İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.