İş ilanı Başvuru Bilgileri

Müşteri Temsilcisi

ANKARAYENİMAHALLE Lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere dış arama projelerinde görev alacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri arıyoruz.
Asgari ücret 2830 TL ile 4750 TL+Yol+ SSK+Yüksek Prim olanakları sağlanmaktadır.
Yönetici kariyer hedefi olan En az lise mezunu tercihen yüksekokul veya üniversite mezunuİkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksekTelefonda akıcı ve etkin konuşabilen diksiyonu düzgünBilgisayar bilenMüşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahipEkip çalışmasına yatkınHedef odaklı çalışabilen BAYAN TAKIM ARAKADAŞLARI arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Pazarlama-Satış

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
2.830

Yenimahalle

Ankara Turk Telekominikasyon

Ankara Turk Telekominikasyon İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.