İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirketimizin Genel İşleyişini Ve İdari Görevlerini Yürütmek, Düzenli Ve Koordineli Bir Çalışma Ortamı Sağlamak Ve Departmanlara Gerekli Desteği Sunmak. Görevler Ve Sorumluluklar: Telefon Görüşmeleri: Gelen Aramaları Yanıtlamak Ve İlgili Kişilere Yönlendirmek. Mesajları Almak Ve İletmek. Müşteri Ve Tedarikçi Sorularını Yanıtlamak. Dosyalama Ve Arşivleme: Belgeleri Tasnif Etmek, Dosyalamak Ve Arşivlemek. Elektronik Ortamda Kayıt Tutmak. Gerekli Belgeleri İlgili Kişilere Temin Etmek. Ofis Malzemeleri: Ofis Malzemelerinin Tedarikini Ve Takibini Yapmak. Malzeme Stoklarını Kontrol Etmek Ve Siparişleri Vermek. Ofis Düzeni Ve Temizliğini Sağlamak. Diğer: Yazıcı, Fotokopi Gibi Ofis Ekipmanlarını Kullanabilmek. Temel Bilgisayar Ve İnternet Kullanma Becerilerine Sahip Olmak. İletişim Ve Sunum Becerilerine Sahip Olmak. Düzenli, Titiz Ve Sorumlu Çalışabilmek. Ekip Çalışmasına Yatkın Olmak. Aranan Nitelikler: En Az Lise Mezunu Olmak. İki Yıl Ofis Elemanı Olarak Deneyim Sahibi Olmak Avantajlıdır. Mükemmel Türkçe Dil Bilgisine Sahip Olmak. Temel İngilizce Dil Bilgisine Sahip Olmak Avantajlıdır. Bilgisayar Ve İnternet Kullanma Becerilerine Sahip Olmak. Yazıcı, Fotokopi Gibi Ofis Ekipmanlarını Kullanabilmek. Düzenli, Titiz Ve Sorumlu Çalışabilmek. İletişim Ve Sunum Becerilerine Sahip Olmak. Ekip Çalışmasına Yatkın Olmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması En az lise mezunu olmak. İki yıl ofis elemanı olarak deneyim sahibi olmak avantajlıdır. Mükemmel Türkçe dil bilgisine sahip olmak. Temel İngilizce dil bilgisine sahip olmak avantajlıdır. Bilgisayar ve internet kullanma becerilerine sahip olmak. Yazıcı, fotokopi gibi ofis ekipmanlarını kullanabilmek. Düzenli, titiz ve sorumlu çalışabilmek. İletişim ve sunum becerilerine sahip olmak. Ekip çalışmasına yatkın olmak.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Mah. Heskoop H Blok Sokak Heskoop Sit H Blok Apt. No:47 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Yönetici Fatih Dağdelen
İnfo@Pharmamedia.Com.Tr
905526202143.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.