İş ilanı Başvuru Bilgileri

Müşteri Temsilcisi

İzmir Işıkkent Ayakkabıcılar sitesinde bulunan,I Love Shoes Markasının Eticaret ofisinde çalışacak tam zamanlı ,müşteri temsilcileri aranıyor.
TercihenLise, MYO veya Üniversite mezunuÇağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen eticaret sektöründe en az 2 yıl deneyimliMS Office programlarına hakimDiksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksekHızlı klavye kullanabilenSonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibiAnalitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılıPratik ve hızlı
yoğun tempolu ortamda çalışabilecekİkna yeteneği güçlü, çalışma disiplini yüksek,Pozitif düşünen ,Ekip arkadaşları ile uyum içinde çalışabilecek enerjisi yüksek müşteri temsilcisi aranmaktadır.
İş Tanımı
Facebook,instagram,canlı destek, whatsapp ve telefon üzerinden gelen istek ve konuşmaları cevaplamak.
Ürünler hakkında bilgi vermek, sipariş oluşturmak, oluşturulan siparişin tedarik edilmesinden müşteriye ulaşmasına kadar ki süreçte gerekli takibi yapmak.
Siparişlerin gönderildikten sonra müşteriye ulaşmasında ki süreçte ilgili takibi yapıp, iade ve değişim isteklerini ,gelen müşteri talep ve şikayetlerini çözüme kavuşturmak.
Ulaşım Problemi olmayan adayların başvurmaları rica edilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Diğer

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bornova

İzmir Mbc Global Eticaret Ayakkabı San Tic. Ltd

İzmir Mbc Global Eticaret Ayakkabı San Tic. Ltd İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.