İş ilanı Başvuru Bilgileri

Müşteri Temsilcisi

Avrupa’nın önemli markalarına dış giyim üretimi ve ihracat yapan firmamıza,Koleksiyon aşamasından üretim ve yükleme aşamalarının tamamını yürütebilecek,İngilizceyi iyi derecede konuşup, yazabilen,Kesimden koliye kadar olan tüm süreçlerde siparişini takip edecek,Ekip çalışmasına önem veren,İşinde titiz ve verdiği sözü tutan,Daha önce benzer pozisyonda en az 5 yıl çalışmış,Deneyimli Müşteri Temsilcisi arıyoruz.
İş yeri Mahmutbey’dedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Tekstil

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bağcılar

İstanbul Last Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İstanbul Last Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.