İş ilanı Başvuru Bilgileri

Müşteri Temsilcisi

ÇELİK KONSTRUKSİYONDAN YAPTIĞIMIZ EKONOMİK MODERN YAZLIK ‘ CAMEVLER’ ‘i YAZLIK YERLERDEANTALYA,İZMİR, MUGLA,BALIKESİR,ÇANAKKALE, KIRKLARELİ, ANKARA, BURSA, SAKARYA, YALOVA ARAZİSİ OLAN MÜŞTERİLERE, YAKIN ÇEVRESİNE, LETGO ve SAHİBİNDEN İLANLARLA ve EMLAK OFİSLERİNE PAZARLAYACAK, SABIRLI, GİRİŞİMCİ, PREZANTABLE, SORUMLULUK SAHİBİ, BU İŞİ EK İŞ ve 2.
İŞ OLARAK GÖREBİLECEK .
.
.
PRİMLİ SATIŞI SEVEREK YAPAN, ŞİRKETE ÖNCE KAZANDIRIR ,AYNI ANDA BENDE KAZANIRIM DİYEBİLECEK DÜŞÜNCE YAPISI OLAN,,İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, GÜVENİLİR, YÜKSEK KAZANÇLA FREELANCE ÇALIŞABİLECEKEN AZ LİSE MEZUNU ,KABİLİYETLİ , ÇALIŞKAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.
ADAYLARIMIZA ELEMAN ONLİNE MESAJI İLE MUTLAKA CEVAP VERİLECEKTİR.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Freelance

Freelance

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
2.500

Merkez

Çanakkale Camevler Ltd

Çanakkale Camevler Ltd İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.