İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

Genel Nitelikler:Telekomünikasyon Sektöründe Tecrübeli Veya Kariyer Planı Olan,Tercihen, İnbound / Outbound Çağrı Merkezi Alanında En Az 2 Yıl Deneyimli,Çağrı Merkezi Dinamiklerine Hakim,Müşteri Memnuniyetini Temel İlke Olarak Benimsemiş,İşine Saygı Gösteren Ve Kendi İş Planını Yapabilecek Sorumluluğa Sahip,Esnek Çalışma Saatlerine Ve Vardiya Düzenine Uyum Gösterebilecek,İnsan İlişkileri Güçlü Ve Diksiyonu Düzgün Olan,İletişim Becerileri Gelişmiş,Stres Yönetimi Yapabilen, Soğukkanlı,Takım Çalışmasına Yatkın,İkna Kabiliyetine Güvenen,Çalışma Yeri Maltepe – Küçükyalı’Dır. İş Tanımı:Günlük Ve Aylık Hedeflere Bağlı Outbound (Dış Arama) İnbound (Çağrı Karşılama) Aramalarının Gerçekleştirilmesi.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Önlisans
Kadın 18- -32 (31.08.2004 – 8.08.1990 tarihleri arasında doğan kişiler)Erkek 18- -32 (31.08.2004 – 8.08.1990 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Özel Sağlık Siğortası.
En Az Ücret : 5500,35 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 6000 TL

“BAŞVUR” butonuna tıkladıktan sonra firma yetkilisi ile irtibata geçip randevu alınması gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aydınevler Mah Beste Sok. Tan Çelik Plaza Apt. No:1-3/1 Maltepe İstanbul Maltepe İstanbulMaltepeİstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Yöneticisi Tansu Koyuncu
İk@Asay.Com.Tr
905498127502.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.