İş ilanı Başvuru Bilgileri

Müşteri Temsilcisi

Yüksek Kazanç Hedefli Çağrı Merkezi Bayan Müşteri Temsilcisi 10 yıllık tecrübemizle bayan odaklı çağrı merkezimizde çalışacak
2035 yaş aralığındaDiksiyonu düzgünExcellword kullanabilenEğitime açık ikna kabiliyeti yüksekTercihen çağrı merkezi deneyimi olanYüksek kazanç hedefleyenBayan takım arkadaşları aramaktayız.
Çalışma saatlerimiz
pazartesicumartesi 10
3019
30 pazar tatil ödemeler haftalıktıryüksek kazançSatış pazarlama işi değildir detaylı bilgi için iletişime geçiniz#

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Küçükçekmece

İstanbul 3e Reklam

İstanbul 3e Reklam İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.