İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tekstil Sektöründe Çalışmış Muhasebe Ve Personel Takip Sistemleri Hakkında Bilgi Sahibi Olan Tecbüreli Bay-Bayan Çalışma Arkadaşına İhtiyacımız Vardır. Başvuru Yapacak Adayların Firma İle İletişime Geçmesi Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Uyumsoft Muhasebe Programı,Mikrosoft Office bilgisine sahip, Bordro hazırlayabilecek, Personel sistemine hakim, Cari hesap bilgisine sahip, Tekstil denetiminde tecrübesi olan Deneyimli Bay-Bayan Muhasebeciler,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Malkoçoğlu Mah.Zafer Sokak No:34 / A Sultangazi / İst Sultangazi İstanbul / Türkiye
Modeldikimevi

905512523266.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.