İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muhasebe Belgelerinin Kayıt İşlemi ( Fatura Kesme, Kasa Banka Kayıt İşlemleri, Ba-Bs Form Bildirimleri, Kdv Beyanı İçin Gerekli Hazırlıklar Ve Kontrol , Personel Özlük Dosyalarının Takibi Ve Giriş Evraklarının Hazırlanması ,Arşivleme İşlemleri.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 20- -35 (7.09.2004 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -35 (7.09.2004 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği –

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Osmangazi Mah. Battalgazi Cad. Kaçkar Sok No:5 Sancaktepe İstanbul Sancaktepe İstanbul / Türkiye
Medine Gündoğdu

902163116800.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.