İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muhasebe Yöneticisi

MUHASEBE YÖNETİCİSİ A GRUBU M.
İ.
C.
E SEYHAT ACENTASI GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITurizm sektöründe faaliyet gösteren Şirketimiz için
En az 3 Yıl Turizm Sektörü ve Muhasebe departmanı tecrübesi olan Zirve finansman programına hakim, EFatura ve EFatura Entegrasyonu konusunda deneyimli, EFatura, EArşiv ve EDefter konusunda daha önce entegrasyon süreçlerinde bulunmuş Mali mevzuat ile ilgili değişiklikleri düzenli takip eden, MS Office programlarına son derece hakim, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,.
Kamu İhale mevzuatı konusunda tecrübeli Ekap İŞ TANIMI Faturaların düzenlenmesi EFaturaların cari hesaplar ile entegrasyonunun denetlenmesi Cari hesap takibi ve mutabakatların yapılmasının sağlanması Genel Muhasebe işlemlerinin yapılması KDV Beyannamesi, Muhtasar Beyanname, Geçici Vergi Beyannamesi, Kurumlar Vergisi Beyannamesi işlemlerini takip edilmesi Şirketin tüm muhasebe sürecinin yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünün yapılması Finansal tablolarla ilgili düzenli raporlama yapılması.
İhale dosyalarının Resmi Mevzuata göre hazırlanması Diğer
Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Verilen sorumluluğu yerine getirebilecek, Planlama ve koordinasyon yeteneği olan, Disiplinli, analitik düşünce yapısına sahip, takipçi ve çözüm odaklı, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı, motivasyonu yüksek takım arkadaşları aramaktayız.
.
Seyhat Engeli Olmayan Aday KriterleriTecrübe
En az 3 yıl tecrübeli adaylarAskerlik Durumu
Yapıldı, MuafEğitim Seviyesi
ÜniversiteMezunPozisyon BilgileriFirma Sektörü
Turizm, Seyahat Acentaları

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Turizm

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3.000

Çankaya

Ankara Aymir Turizm Organizasyon Ve Inş. Tic. Şti

Ankara Aymir Turizm Organizasyon Ve Inş. Tic. Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.