İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muhasebe Ve Ofis Sorumlusu (Bayan) ACİL

Ataşehir Ferhatpaşa’da bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere araştırmacı, dinamik, etkin ve sağlıklı iletişim kurabilen muhasebe sorumlusu olarak görev yapacak bayan iş arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
.
En az lise mezunu tercihen yüksekokul ve üniversite mezunu Personel özlük işlemlerinin yapılması puantaj rapor vb.
.
Bağlı bulunduğumuz muhasebe ofisi ile koordinasyonun sağlanması· Şirket içi muhasebe kayıtlarının tek düzen hesap planı çerçevesinde işleyişini gerçekleştirmek,· Cari hesapların takibi ve hesap mutabakatlarının yapılmasını sağlamak,· Günlük muhasebe işlerinin yapılması Alış satış faturalarının girilmesi, fişlerin ve makbuzların işlenmesi, yapılan işlemlerin müşterilere bildirilmesi .
.
vb.
idari ofis işlerinin yürütülmesinden sorumlu olma

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Ataşehir

İstanbul Bosphorus Glass

İstanbul Bosphorus Glass İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.