İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmada Görevlendirilmek Üzere; Efatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, İhracat Faturası, Alış Ve Satış Fatura İşlemlerini Günlük Olarak Yapmak, Kdv1Kdv2, Muhtasar, Kurum Geçici Vergi, Ba-Bs Beyannamelerinin Hazırlanmasına Destek Olmak, Mizan Kontrollerini Yapmak, Mali Ve Muhasebe Raporlarının Hazırlanmasına Destek Olmak, İthalat Ve İhracat İşlemlerinin Muhasebeleştirilmesine Destek Olmak, Tuik Anket Raporlarını Hazırlanmasına Destek Olmak İşlerini Yapacak Personel Aranmaktadır. Çalışma: 08:30-18:30 Cumartesi-Pazar Tatildir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Erkek 25- -30 (30.06.1999 – 7.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Üniversitelerin önlisans/lisans muhasebe bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına ve Netsis programına hakim, Genel Muhasebe ve Vergi Mevzuatı uygulamalarında tecrübeli, Efatura, E-arşiv süreçlerine hakim, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci ve iş takibi yüksek, Sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ege Üniversitesi Teknopark Şube Bornova İzmir / Türkiye
Özge Gümüşbağ
Ozge.Gumusbag@Polenseed.Com
905307709605.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.