İş ilanı Başvuru Bilgileri

Cv Lerin Aşağıdaki Adrese Mail Atılması Gerekmektedir. Ozgur.İsik@Niceye.Com Niceye Group Bünyesinde Yer Alan Finans Müdürlüğümüzde Görev Yapmak Üzere Muhasebe Uzmanı Pozisyonuna Başvuracak Adaylar İçin Aranan Başlıca Özellikler; İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe Bölümlerinden Mezun, Genel Muhasebe, Tek Düzen Hesap Planı Ve Mevzuat Konusunda Bilgi Sahibi, E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye Sistemlerine Ve Ms Office Programlarına Hakim, Şirket Muhasebesi İle İlgili En Az 1-4 Yıl Deneyimli, İnsan İlişkileri Güçlü, Analitik Düşünebilen, Müşteri Ve Çözüm Odaklı, Takım Çalışmasına Yatkın, Sözlü Ve Yazılı İletişim Yetkinliklerine Sahip, Düzenli, Disiplinli Ve Dikkatli Çalışan, İstanbul’Da İkamet Eden. (Çalışma Yeri Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul) İş Tanımı; Cari Hesap (Müşteri Ve Tedarikçi) Takibi, Mutabakatları Ve Değerlemeleri, Fatura Kontrol Ve Kayıt İşlemlerinin Yapılması, Tahsilat Ve Ödeme Planlarının Hazırlanması Ve Düzenli Takibinin Yapılması, Satınalma Faturalarının Kontrolü, Giriş Kayıt İşlemlerinin Yapılması, Ba-Bs Formalarının Hazırlanması, Kur Farkı Hesaplamalarının Yapılması Ve Kayıtlarının Oluşturulması, Kredi Kartı Ekstrelerinin Aylık Takibinin Yapılması, Kasa, Banka, Çek, Senet, Stok, Cari, Banka Teminatları İle İlgili İşlemlerin Takibi, Alış, Satış, Kasa, Banka Ve Masraf Listesi İşlemlerinin Muhasebesi Ve Kontrolü, Bankalarla İlgili İşlemlerin Ve İlişkilerin Yürütülmesi, Dönemsel Ve Dönem Sonu İşlemlerinin Gerçekleştirilmesi, Kdv, Muhtasar, Kurumlar Vergisi, Damga Vergisi, Geçici Vergi Ve Vergi Beyannamelerinin Hazırlanması, Yasal Bildirimlerin Yapılması Ve Mali Tabloların Hazırlanması, Muhasebe Evraklarının Düzenli Arşivlenmesi.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın 20- -32 (4.07.2004 – 5.06.1992 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -32 (4.07.2004 – 5.06.1992 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği ****Başvuru CV’lerinin ozgur.isik@niceye.com mail adresine iletilmesini rica ederiz. .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Şair Necati Sk. No 33 Ortaköy Beşiktaş İstanbul Beşiktaş İstanbul / Türkiye
Sibel Tosun Selçuk
Sibel.Tosun@İskur.Gov.Tr
902122437612.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.