İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Torbalı’Da Bulunan Fabo Makine İmalat Pazarlama San. Ve Ltd. Şti. Kırma Ve Eleme, Beton Santralleri Ve Ekipmanlarının Yüksek Mühendislik Teknolojileri İle Üretilmesinde Ve Tedarik Edilmesinde Lider Bir Kuruluş Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemekte Olan %100 Türk Sermayeli Bir Kuruluştur. Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Finansman Ve Genel Muhasebe Alanında En 10-20 Yıllık Tecrübeye Sahip Tek Düzen Hesap Planı Ve Yasal Mevzuata Hakim Sgk Ve Beyanname Süreçlerine Hakim, Bilanço Ve Mali Tablo Analiz Konusunda Mevzuat Değişikliklerini Yakından Takip Eden, Planlama Organizasyon Becerisi Yüksek Kendisine Bağlı Tüm Organizasyonu Yönetebilecek, Şirketin Muhasebe, Maliyet Muhasebesi İle İlgili Tüm Süreçlere Hakim, Muhasebe Paket Programları Konusunda Bilgi Sahibi İthalat-İhracat- Akreditif Maliyet Muhasebesi Konularında Yetkin E-Arşiv / E-Fatura Alış-Satış Faturası, Gelir Gider Konularında Bilgi Sahibi Bankalar, Finans Konularında Bilgi Sahibi Olup İlişkileri Yönetebilecek Özel Ve Kamu Kurum Ve Kuruluşlarda İş Takipleri Yapabilecek, Borç/Alacak Yönetimi, Banka Kredi Süreçlerinin Takibi, Ay Sonu Ve Yıl Sonu Kapanış Süreçlerinin Yönetilmesi Aylık, Haftalık, Günlük Finansal Raporları Kasa Raporlarını Hazırlayabilen, Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış Muhasebe Uzmanı Aramaktayız. Torbalı İlçesi Ve Civarında Oturanlar Tercih Sebebidir. İlanda Yer Alan Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra Mutlaka Firma İle İrtibata Geçiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 32- -50 (30.06.1992 – 6.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 32- -50 (30.06.1992 – 6.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
29 Ekim Mah. Namık Kemal Cad. No:120 Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Güzide Kartal
İk@Fabo.Com.Tr
905380355966.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.