İş ilanı Başvuru Bilgileri

Aranan Özellikler Üniversitelerin İlgili Lisans Bölümlerinden Mezun ( Muhasebe, İşletme, İktisat, Maliye) – Microsoft Office Programlarına Hakim, – Muhasebe Programları Konusunda Tecrübeli, – Mevzuat İle İlgili Konularda Bilgi Sahibi Olan, – Ekip Çalışmasına Yatkın, -Genel Muhasebe Alanında En Az 3 Yıl Deneyimli, – Tek Düzen Hesap Planına Vakıf, Beyanname Hazırlanması ( Kdv,Muhtasar,Ba ,Geçici Vergi Kurumlar Vergisi ‘Ne Hakim) -İhracat Ve İthalat Konusunda Deneyimli, – Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek Ekip Arkadaşları Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 25- -45 (6.07.1999 – 7.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

E-Fatura , E-arşiv , Kep’ten red ve iade fatura süreçlerinin sistem kontrolleri ve takibi Günlük irsaliye ve faturaları işlenmesi Günlük gelen faturaların işlenmesi Günlük banka kayıtlarının işlenmesi, Dönem sonu tahakkuk kayıtlarını yapabilecek, Duran Varlık işlemlerinin yapılarak amortisman hesaplanması, giriş çıkış işlemlerinin raporlanması E-defter kayıtlarının hazırlanması , kontrolü ve Gib’e yüklenmesi Trafik ve Kasko poliçelerinin muhasebe kayıtlarının tutulması Gümrükçülerle gerekli bağlantıları kurmak gümrük işlemlerini takip edilmesi, Beyanname hazırlanması [Kdv,muhtasar,ba ,geçici vergi kurumlar vergisi ‘ne hakim) İhraç kayıtlı evrakların takibini yapabilecek-vergi iade süreçlerine hakim -iade listelerini siteme yükleyebilecek. 25-45- YAŞ BAYAN ADAYLAR Önemli Not : İstanbul Avcılara yakın ikamet eden başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Servis güzergahlarımız Beylikdüzü-Autopia-Esenyurt-Yeşilken-E5-Şirinevler ve civarlarıdır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Firüzköy Mah.Ali Gülmez Cad. No:6 Avcılar İstanbul Avcılar İstanbul / Türkiye
İk Gülşah Özden Kaya

902124242523.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.