İş ilanı Başvuru Bilgileri

Silivri’De Hizmet Verdiğimiz Firmamıza Muhasebe Uzmanı Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın 25- -45 (22.06.1999 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 25- -45 (22.06.1999 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Lisans-Ön lisans) *Genel muhasebe alanında en az 3-5 yıl deneyimli, *Tercihen Canias olmak üzere erp program kullanım deneyimi olan, *İmalat muhasebesi tecrübesi olan, *Tekdüzen hesap planı ve muhasebenin işleyişine ve Mevzuata hakim. *Vergi Beyannameleri ve SGK işlemlerini yürütebilecek, *Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, *E-fatura ve E-Defter tecrübesi bulunan, *KDV iadesi konusunda deneyim sahibi. *B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen. *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Silivri İstanbul / Türkiye
Gizem Metin
Santral@Rumeliguvenlik.Com.Tr
908504410034.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.