İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muhasebe Uzman Yardımcısı

Eceabat’ta bulunan üretim tesisimizde görev alarak Suvla Şarap ve Kilye Organik ürünlerden sorumlu olacak Muhasebe Uzman Yardımcısı ekip arkadaşımızı aramaktayız.
Mağaza ve Restaurantlarımızdaki kasaların Z raporlarına göre kontrol edilerek tahsilatının yapılması, talep edilen sisteme işlenmesi, satınalma faturalarının efaturadan çekilerek sisteme işlenmesi,Tüm tahsilat makbuzlarının sisteme işlenmesi,Tüm işlemler sonunda evrakların toparlanası pozisyona yönelik beklentilerimiz.
 

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Restaurant – Cafe – Bar

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Eceabat

Çanakkale SUVLA SARAPÇILIK

Çanakkale SUVLA SARAPÇILIK İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.