İş ilanı Başvuru Bilgileri

Üniversite Mezunu, Smmm Stajını Başlatmış Veya Sınavı Kazanmış Stajını Başlatacak Adayların, Mali Müşavirlik Kariyer Hedefi Olan, Öğrenmeye Açık, Genç Ve Dinamik, Tekdüzen Hesap Planı Hakkında Bilgi Sahibi, Evrak, Kayıt Ve Raporlama Yeteneği Olan, Fatura Giriş-Çıkış, Evrak Takip Vb. İşlemleri Yapabilecek, Muhasebe Ve Cari Hesap İle İlgili Kayıtları Tutabilecek, Ms Office (Özellikle Excel) Programlarında Bilgi Sahibi, Cari Hesap Mutabakatı Yapabilecek, Banka, Pos Ve Kredi Kartı İşlemlerinin Kontrollü Şekilde Muhasebeleştirebilecek, Dönemsel Verilmesi Gerekli (Kdv, Kdv2, Muhtasar, Damga, Gekap, Ba-Bs, Geçici Vergi) Beyannameleri Hakkında Bilgi Sahibi, Sonuç Odaklı, Analitik Düşünebilen, Tercihen Luca Programını Aktif Olarak Kullanabilen, Tercihen Mali Müşavirlik Bürosu Tecrübesi Bulunan, Personel Arayışımız Bulunmaktadır. Bu Kapsamda Müracaat Etmek İsteyen Çalışma Arkadaşlarımızın Cv Lerini Beklemekteyiz. Mail Adresi:Bilgi@Vizyonmusavirlik.Com

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Eski Üsküdar Yolu Cd.No:21 K:3 D:7 İçerenköy Kadıköy İstanbul Ataşehir İstanbul / Türkiye
Muhasebeci Sümeyye Hanım
Bilgi@Vizyonmusavirlik.Com
905332625548.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.