İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızın Genel Muhasebe İle Entegre Olarak Çalışacak Muhasebe Elemanı İhtiyacı Bulunmaktadır.Yapılacak İşler:Banka Ektrelerinin İşlenmesi,Çek Senet Takibi,E Fatura,E İrsaliye Hakkında Bilgi Sahibi Olan Olması Gerekmektedir.Netsis Ve Zirve Programını Bilmesi Gerekiyor. Mesai Saatleri:08:30-18:00

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 35- -55 (6.07.1989 – 7.06.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

DENEYİMLİ

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Barbaros Mh. Refik Tulga Cd. No:4/1 K:3 D:25 Dap Yapı B Blok Bornova / İzmir Bornova İzmir / Türkiye
Kemal Altıntaş

905332669046.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.