İş ilanı Başvuru Bilgileri

*Ön Muhasebe Tecrübesi Olan Fatura Kesme Kabul Red E Fatura Maodülünü Kullanıcak. *Mali Raporları Hazırlamak Ve Yasal Yükümlülüklerin Zamanında Ve Hatasız Yerine Getirmek, *Tüm Evrakların Muhasebe Kayıtlarını Ve Kontrollerini Yasal Mevzuata Uygun Bir Şekilde Gerçekleştirmek, Arşivlemek *Tüm Mutabakat İşlemlerinin Yapılması, *Muhtasar, Kdv, Ba/Bs, Damga Vergisi Beyannamelerinin Hazırlanması Geçici Vergi Ve *Kurumlar Vergisi Beyannamelerinin Hazırlanmasına Destek Verilmesi, *Satış Faturalarının; Müşteri Bilgileri, Kesilecek Hizmet Kalemleri, Kur Bilgisinin Ve Kesilen Faturanın Muhasebe Entegrasyonun Kontrolleri, *Y.İçi Ve Y.Dışı Alış Faturalarının Kontrol, Sistem Girişi Ve Muhasebe Entegrasyon Kontrolü, *Ücret Tahakkuklarının Kontrol Ve Muhasebe Kayıtlarını Gerçekleştirmek, *Şube Kasaların Aylık Kontrolü Ve Masraf Fatura & Fişlerin Muhasebe Kayıtlarının Yapılması, *Diğer Tüm Muhasebe İşlemleri İle İlgili Ekip Arkadaşlarına Ve Üst Yönetime Destek Verilmesi, *Dosyalama Ve Arşivleme İşlemlerini Takip Etmek. *Muhasebesel Tüm İşlerin Kurumlardan Takibini Yapmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Kadın 18- -45 (1.07.2006 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -45 (1.07.2006 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Yemek Ücreti Desteği

Aranan Nitelikler (GENEL MUHASEBE) Tercihen ilgili okul ve bölümlerden mezun olmuş olmak. Minimum 2 (İki) yıl genel muhasebe alanında deneyim sahibi. Tek Düzen hesap planı gelir tablosu bilanço ve vergi uygulamalarına hakim. İzibiz ve Data soft , E Fatura, E Arşiv ,E Defter, E İrsaliye, E Beyanname bilgisi olan. Muhasebe bilgi sistemini etkin olarak kullanabilen. Takip ve Doküman kontrol becerisi gelişmiş. MS Office (Word Excel Outlock) Programlarını iyi derecede kullanabilen. Analitik bakış acısına sahip ve dikkatli. Takım çalışmasına yatkın. Hedef odaklı çalışma anlayışına sahip iletişimi kuvvetli. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kahramanlar Mahallesi Mürselpaşa Bulvarı No : 161 Konak İzmir / Türkiye
Serkan Çulha

905052953257.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.