İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muhasebe Elemanı

Torbalı çevresinde oturan , ön muhasebe ve genel muhasebe alanında deneyimli, efatura ve eirsaliye tüzüğüne sahip ,Netsis kullanan esnek çalışma saatlerine ve grup çalışması düzenine uyum gösterebilecek, iş yeri içerinsinde yüksek motivasyona sahip iş takip ve sorumluluk duygusu gelişmiş nitelikte personeller alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Mobilyacılık

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Torbalı

İzmir Vespero Mobilya

İzmir Vespero Mobilya İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.