İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muhasebe Müdürüne Bağlı Olarak Muhasebe Yapabilecek Üretken Ve İş Konusunda Takipçi, Anadolu Yakasında Oturan, Tercihen Eta Programına Vakıf Olan Office Proglarını Aktif Kullanabilen Üniversite Veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu En Az B Sınıfı Ehliyet ( Tercihen) Bay Takım Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Muhasebe Müdürüne bağlı olarak muhasebe yapabilecek Üretken ve iş konusunda takipçi, Anadolu yakasında oturan, Tercihen Eta programına vakıf olan Office proglarını aktif kullanabilen Üniversite veya ticaret meslek lisesi mezunu En az B sınıfı ehliyet ( tercihen) Bay takım çalışma arkadaşı aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Atatürk Cd.Hafız İmam Sok.No:12/1 Sahrayıcedid / Kadıköy / İstanbul Kadıköy İstanbul / Türkiye
Özcan Sakaoğlu

902164674300.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.