İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirketimiz Bünyesinde Yapılan İşlemlerin Faturalandırılması, Takibi, Veri Girişi, Raporlama Gibi Görevleri Yerine Getirebilecek, Ofis Programlarına Hakim, Akınsoft Muhasebe Programını Kullanabilen Çalışma Arkadaşı Arıyoruz. Görüşmeler Hafta İçi 09.00-17:00 Arası Yüz Yüze Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:

Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Şirketimiz bünyesinde yapılan işlemlerin faturalandırılması, takibi, veri girişi, raporlama gibi görevleri yerine getirebilecek, ofis programlarına hakim, Akınsoft muhasebe programını kullanabilen çalışma arkadaşı arıyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Business Edirne Merkez Edirne / Türkiye
Mesut Altay

905303567277.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.