İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yurt Dışı Turizm Acentemizde Çalışasacak , Muhasebe Konusunda Tecrübeli , Müşterilerimizden Tahsilat Ve Ödeme Takibi Yapabilecek Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-Doktora
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Yurt dışı turizm acentemizde çalışasacak , Muhasebe konusunda tecrübeli , müşterilerimizden tahsilat ve ödeme takibi yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mimarsinan Mah. Selmanipark Cad.Demircioğlu İş Mrz. No48 D.203 Üsküdar İstanbul Üsküdar İstanbul Üsküdar İstanbul / Türkiye
Esat Muhcu
Muhasebe@Avruparuyasi.Com.Tr
905445376723.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.