İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muhasebe Elemanı

MUHASEBE UYGULAMALARINA BÜTÜNÜYLE HAKİM, fiilen EN AZ 3 yıl EN FAZLA 5 yıl deneyimli,GÜVENİLİR OFİS TAKIM çalışmasına uyumlu,KİŞİLİK YAPISI,SOSYAL YAPISI ÖZGÜVENİ YÜKSEK, YARATICI VE ÜRETKEN,CİDDİ ve KARARLI olan, Meslekte GELİŞMEYİ ve Uzun süreli çalışmayı düşünen,A D A Y L A R I N.
.
.
.
Muhasebe uygulamasında neler yapabileceğini yazılı olarak belirtenÜCRET TALEPLERİNİ içeren , DETAYLI ve RESİMLİ ÖZGEÇMİŞ ile birlikte ,’sadece ONLİNE başvuruları kabul edilecektir’

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Muhasebe/Finans

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çankaya

Ankara Gizli Firma

Ankara Gizli Firma İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.