İş ilanı Başvuru Bilgileri

Görev Tanımı Özeti Şirketin Muhasebe Faaliyetlerinin Etkin, Verimli, Yasal Mevzuata Ve Takvimlere Uygun Şekilde Gerçekleştirilmesi Adına Gerekli Faaliyetleri Gerçekleştirmek. Görev Tanımı Muhasebe Kayıtlarının Doğru Ve Yasal Normlara Uygun Şekilde Olması Adına Gerekli Evrak Takip, Onay, Kontrol Ve Kayıt İşlemlerini Gerçekleştirmek. Düzenlenecek Satış Faturaları İle İlgili Hazırlık İşlemlerini Yapmak Ve Düzenlenecek Faturalara Ait Bilgileri Üst Yönetime Sunmak, Üst Yönetimin Onayı Doğrultusunda İlgili Faturaları Düzenleyerek İlgili Şirketlere Göndermek, Düzenlemiş Olduğu Faturalarla İlgili Her Türlü Kayıt İşlemini Gerçekleştirmek. Muhasebe Birimine Ulaşan Belgeleri, Muhasebe Kurallarına Ve Yasal Takvimlere Uygun Şekilde Muhasebe Sistemine Kaydetmek. Gelen Karşıt İnceleme Taleplerinde Gerekli Kayıt İncelemelerini Yapmak, İlgili Belgeleri Düzenlemek Ve Üst Yönetime Sunmak. Muhasebe Birimine Ulaşan Harcamalara Ait Faturalarda Gerekli Onay Ve İmza Kontrollerini Yapmak; Eksiği Bulunan Faturalar İçin Gerekli Onay Ve İmza İşlemlerini Tamamlatmak. Gerekli Onay İşlemleri Tamamlandıktan Sonra, Gider Faturalarına Ait Muhasebe İşlemlerini Gerçekleştirmek. Yüklenici Faturaları İle İlgili Kontrol İşlemlerini Yapmak, İlgili Onay İşlemleri Sonrasında Gerekli Muhasebe İşlemlerini Gerçekleştirmek (Ş.Ç)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Ekonomi, işletme, iktisat Fakülteleri mezunu veya sektörel deneyim tercih edilir. Min. 1 yıl tercih edilir. MS Office, Muhasebe Programları, ERP paket programları Netsis kullanımı tercih edilir. Dürüst, açık sözlü, şirket çıkarlarını ön planda tutabilecek etik ve ahlaki değerleri İş ve zaman yönetimini iyi yapan Sürekli İyileştirme konusunda bilinçli, kalıcı çözümler üretebilen Stres altında çalışabilen

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10053 Sok.No:9 Aosb Çiğli İzmir / Türkiye
İk Dilara Sever
İk@Endo.Com.Tr
905331581636.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.