İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muhasebe Elemanı

Element Lojistik, uluslararası lojistik hizmet sağlayıcısı olarak 2002 yılında İzmir’de kurulmuştur.
Kuruluşundan itibaren hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerine dayanarak emin adımlarla büyümesini sürdüren firmamız, sektöründe öncü ve tanınır hale gelmiştir.
Element Lojistik, hava yolu, deniz yolu, demir yolu ve proje taşımacılığı alanlarında entegre lojistik hizmetleri sunmaktadır.
Merkez ofisi İzmir’de yer alan firmamızın İstanbul, İstanbul havalimanı, Mersin, Gaziantep ve Gaziantep havalimanı, Konya, Bursa, Eskişehir ve Antalya şubeleri bulunmaktadır.
İzmir Ofisimizde görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe ve Ön Muhasebe deneyimi olan ‘Muhasebe Elemanı’ arayışımız bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İzmir Element Uluslararası Nakliyat

İzmir Element Uluslararası Nakliyat İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.