İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muhasebe Elemanı

EN AZ LİSE MEZUNU GENEL MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP ÖN MUHASEBE ALANINDA DENEYİMLİ MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN DİSİPLİN VE SORUMLULUK SAHİBİ OLAN TAHSİLAT VE CARİ ALACAK TAKİBİ YAPABİLEN, GENEL MUHASEBE ALANINDA KENDİSİNİ YETİŞTİRMEYİ HEDEFLEYEN EVRAK VE DOSYALAMA İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK, ALACAK VE ÖDEMELER LİSTESİ OLUŞTURUP, RAPORLAYABİLENFİRMAMIZA YAKIN BÖLGEDE İKAMET EDEN ,MUHASEBE ELEMANI TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Muhasebe/Finans

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Esenyurt

İstanbul Ekopack Kağıt Ambalaj

İstanbul Ekopack Kağıt Ambalaj İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.