İş ilanı Başvuru Bilgileri

En Az Meslek Lise Mezunu Muhasebe Veya Finans Alanında Deneyim Ms Office Uygulamalarına Hakim Muhasebe Bilgisi Dikkatli, Detay Odaklı Ve Analitik Düşünme Becerisine Sahip Günlük Finansal İşlemleri Kaydetmek Ve Takip Etmek Muhasebe Kayıtlarını Düzenlemek Ve Faturaları Düzenlemek İlgilenen Adaylar Cv Lerini Muhasebebasaglar@Gmail.Com Gönderebilir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 18- -30 (30.04.2006 – 19.04.1994 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -30 (30.04.2006 – 19.04.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17002,2 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 20000 TL

Bilgisayar Kullanımı …

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Gölcükler Mahallesi İstasyon Caddesi No:34 /2 Menderes İzmir / Türkiye
Müdür Halil Kasapçopur
Muhasebebasaglar@Gmail.Com
905316733142.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.