İş ilanı Başvuru Bilgileri

Muğla Bodrum’da Çocuk Bakıcısı Arıyoruz

2035 yaş arası,  İş Tecrübesi olan,  Çocuk gelişimi mezunu,  Günlük ev işlerine yardımcı olabilecek,  Sigara içmeyen,  Tercihen bekar, Enerjık,aktif ,uyumlu ve düzenli,   Haftanın 6 günü 8
30 akşam 18
30 saatleri arasında çalışabilecek haftanın bir günü izin,  Eğitsel oyunlar oynatabilecek çocuğun gelişimini önemseyen bir ablaya ihtiyacımız var maaş görüşmede konuşulacaktır .

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Muğla

Muğla Bakıcı Arayan Tuğçe V.

Muğla Bakıcı Arayan Tuğçe V. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.