İş ilanı Başvuru Bilgileri

Müdürün İzinli Olduğu/ Mesaiye Başlamadığı Zamanlarda Müdürün Tüm Görevlerini Müdüre Danışılması Şartıyla Yerine Getirir. Misafir Memnuniyeti Odaklı Çalışarak Hizmet Kalitesinde Sürekliliği Sağlar. Personellere Operasyonel Destek Sağlar. Operasyon Odaklı Bir Hizmet Anlayışıyla Çalışarak Hizmet Kalitesi Ve Standartlarında Sürekliliğin Sağlanması Ve Sinema Karlılığının Arttırılması İçin Önerilerde Bulması Gerekir Tüm Aksaklıkları Şube Müdür’ Üne Bildirir. Elektrik/Su/ Kontör Yüklemelerinin Düzenli Yapar. Personellerin Molalarının Takibini Yapar. İzinsiz Molaya Çıkan Personelleri/ Fazla Mola Kullanan Personellerin Takibini Oluşturur/ Listelerini Hazırlamalı Ve Tutanak İmzalatır. Sinema Müdürü İle Birlikte Haftalık Ve Aylık Periyotlarda Ekip Toplantıları Düzenleyerek Motivasyonun Sağlanması Gerekir. Sinema Müdürü İle Gerekli Tasarruf Önlemleri Alarak Karlılığın Artırılmasının Sağlanması Gerekir. En Önemli Gelir Kaynaklarımızdan Biri Olan Büfe Bölümümüzde Yapılan Kampanyaların Uygulanması, Ekibin Eğitiminin Ve Davranışlarının Takibi, Geliştirilmesi Ve İstendiğinde Raporlanması Gerekir. Mal Deposunun Düzeninin Sağlar Ve Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürünlerin İade İşlemlerini Yapar. Personellerin Giriş/ Çıkışların Kontrolünü Sağlamalı. İzin Kağıdı Olmadan Geç Gelen/ Erken Çıkan/ İşe Gelmeyen Personelleri Takip Eder Ve Tutanak İmzalatır. Personelin Sevk Ve İdaresinde Şube Müdürü’Ne Bilgi Aktarır Ve Yönlendirmeleri Yapar. Gişe Bilet Satış Programının Haftalık Seanslara Uygun Olarak Güncellenmesi Gerekir. Filmler İle İlgili Tüm Tanıtım Materyallerinin Tespit, Temin Ve Sergilenmesini Sağlar. Şube Müdürü’ Nün Verdiği Görevleri Doğru Ve Eksiksiz Yerine Getirir. Müdüründen Gizli Herhangi Bir İşlemde Bulunmaz. Siparişi Verilen Ürünlerin Alım Esnasında Sayımını Yapar Ve Kontrolünü Sağlar. Sinemadaki Genel Hijyen Ortamının Ve Personelin Kişisel Hijyeninin Sağlanması İçin Gerekli Önlemlerin Alınarak, Kontrollerin Yapılması Ekip İle İlgili Olumlu / Olumsuz Tüm Gelişme Ve Gözlemlerin Yöneticisine Rapor Edilmesi, Ekibin Performans Değerlendirmesinin Yöneticisi İle Birlikte Yapılması Film Bilgilendirme Alanlarındaki (Afiş,Ekran Stand V.B. ) Değerlendirme Ve Sınıflandırma İşaretlerini Kontrol Eder. Alt Kasa Mali Sorumluluğu Müdür Yardımcısına Aittir. Yangın Tüplerinin Dolum Tarihleri İle İlgili Düzenli Olarak Rapor Hazırlar. Yöneticisi Tarafından Kendisine Verilecek Görev Alanı İle İlgili Diğer İşlerin Yerine Getirilmesi Gerekir

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Kadın 20- -45 (6.07.2004 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -45 (6.07.2004 – 10.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Müdürün izinli olduğu/ mesaiye başlamadığı zamanlarda müdürün tüm görevlerini müdüre danışılması şartıyla yerine getirir. Misafir memnuniyeti odaklı çalışarak hizmet kalitesinde sürekliliği sağlar. Personellere operasyonel destek sağlar. Operasyon odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışarak hizmet kalitesi ve standartlarında sürekliliğin sağlanması ve sinema karlılığının arttırılması için önerilerde bulması gerekir Tüm aksaklıkları Şube Müdür’ üne bildirir. Elektrik/su/ kontör yüklemelerinin düzenli yapar. Personellerin molalarının takibini yapar. İzinsiz molaya çıkan personelleri/ fazla mola kullanan personellerin takibini oluşturur/ listelerini hazırlamalı ve tutanak imzalatır. Sinema müdürü ile birlikte haftalık ve aylık periyotlarda ekip toplantıları düzenleyerek motivasyonun sağlanması gerekir. Sinema Müdürü ile gerekli tasarruf önlemleri alarak karlılığın artırılmasının sağlanması gerekir. En önemli gelir kaynaklarımızdan biri olan Büfe bölümümüzde yapılan kampanyaların uygulanması, ekibin eğitiminin ve davranışlarının takibi, geliştirilmesi ve istendiğinde raporlanması gerekir. Mal deposunun düzeninin sağlar ve son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin iade işlemlerini yapar. Personellerin giriş/ çıkışların kontrolünü sağlamalı. İzin kağıdı olmadan geç gelen/ erken çıkan/ işe gelmeyen personelleri takip eder ve tutanak imzalatır. Personelin sevk ve idaresinde Şube Müdürü’ne bilgi aktarır ve yönlendirmeleri yapar. Gişe bilet satış programının haftalık seanslara uygun olarak güncellenmesi gerekir. Filmler ile ilgili tüm tanıtım materyallerinin tespit, temin ve sergilenmesini sağlar. Şube Müdürü’ nün verdiği görevleri doğru ve eksiksiz yerine getirir. Müdüründen gizli herhangi bir işlemde bulunmaz. Siparişi verilen ürünlerin alım esnasında sayımını yapar ve kontrolünü sağlar. Sinemadaki genel hijyen ortamının ve personelin kişisel hijyeninin sağlanması için gerekli önlemlerin alınarak, kontrollerin yapılması Ekip ile ilgili olumlu / olumsuz tüm gelişme ve gözlemlerin yöneticisine rapor edilmesi, ekibin performans değerlendirmesinin yöneticisi ile birlikte yapılması Film bilgilendirme alanlarındaki (Afiş,ekran stand v.b. ) değerlendirme ve sınıflandırma işaretlerini kontrol eder. Alt kasa mali sorumluluğu Müdür Yardımcısına aittir. Yangın tüplerinin dolum tarihleri ile ilgili düzenli olarak rapor hazırlar. Yöneticisi tarafından kendisine verilecek görev alanı ile ilgili diğer işlerin yerine getirilmesi gerekir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Karadeniz Mah.Eski Edirne Asfaltı Cd.Venezia Mega Rezidance Sitesi F Blok Apt.No:408 F/B1037 Gaziosmanpaşa / İstanbul Gaziosmanpaşa İstanbul Gaziosmanpaşa İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Yusuf Yılmaz
İnsankaynaklari2@Cinens.Com
905494491771.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.