İş ilanı Başvuru Bilgileri

Montaj Elemanı

Ekip calismasina uyumlu, el aletleri kullanmis veya kullanmaya yatkin yetistirilmek uzere grup halinde yapilan islerde aktif, geride kalmayan iş akişini takip edebilen duruma gore pozisyon alip is akisina yon verebilen dinamik motivasyonu yuksek bir ekip arkadasi.
Ulaşim
Tercihen servis guzergahina yakin Ümraniye,Çakmak,Ataşehir,Hekimbasipandemi zamaninda yasaklarda dahil olmak uzere aksatmadan uzun soluklu calisma arkadasi aramaktayiz

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul EcoArge

İstanbul EcoArge İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.