İş ilanı Başvuru Bilgileri

Modelhane De Çalışacak Deneyimli Numune Takip Elemanı, Koleksiyon, Proto, Fit Numunesi Süreçlerine Hakim, Titiz, Disiplinli, Detaycı. Kendisine Verilen Görevin Takibini Yaparak Müşteri Temsilcisine Teslim Edecek, Ölçü, Kesim, Dikim, Ütü Ve Yıkamaya Hakim Modelist Ve Model Makinecilere Yardımcı Olacak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Modelhane de çalışacak deneyimli numune takip elemanı, Koleksiyon, Proto, Fit numunesi süreçlerine hakim, Titiz, Disiplinli, Detaycı. Kendisine verilen görevin takibini yaparak müşteri temsilcisine teslim edecek, Ölçü, kesim, dikim, ütü ve yıkamaya hakim Modelist ve model makinecilere yardımcı olacak.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Cumhuriyet Mah. Mermer Sok. Erataş B Blok :18/1 Kat 5 Kartal İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Elif Köse
İnsankaynaklari@İmagegroup.Com.Tr
905455994902.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.