İş ilanı Başvuru Bilgileri

İosb Aykosan Sanayi Sitesinde Bulunan İş Yerimizde Çalıştırılmak Üzere Model Makinacı Arıyoruz. Ssk+Yol+Yemek. İş Tanımı: – Modelist Tarafından Dikilmek Üzere Kendisine Yönlendirilen Modelleri, Ölçü Tablosu Ve Kritiklere Uygun Olarak, Öngörülen Zaman Ve Kalite Standartları Doğrultusunda, Numune Ve Çoğaltma Ürünlerinin Dikilmesi, – Modellerin Dikim Aşamasında Karşılaşılan Problemlerini Modeliste Bildirmek, Dikim Tekniği İle İlgili Sorunlara Çözüm Sunması,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Doktora
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Aranan Nitelikler: – Tekstil sektöründe deneyimli model makinacı aranmaktadır. – Singer, Overlok, Recme makinelerini kullanabilen , model ve çoğaltma dikim tecrübesi olan. – Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren ve hızlı çözüm üretebilen bir yapıya sahip. – Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve ekip çalışmasına yatkın.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb. Aykosan Sanayi Sitesi 2.Kısım 3.Ada D Blok No:1 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Dikimhane Şefi Sedat Ceylan
Oguzhan@Bellatekstil.Com
902126710071.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.