İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mobilya Tedarik Zinciri Uzmanı

Mobilya ve dekorasyon dünyasının en trend ürünlerinin satışa sunulduğu Trendmobilya.
com, ürün çeşidi, avantajlı fiyatları ve sorunsuz alışverişe olanak sağlayan güvenli alışveriş sistemi ile, mobilya ve dekorasyon tutkunlarının en çok tercih ettiği online alışveriş sitelerinden biri olmaya devam ediyor.
Şirketimizin operasyon departmanı bünyesinde
ürün tedarik faaliyetlerinin başarısı için gerekli ürün kararı, yeni ürün tedarikçisi bağlantısı, yurt içi tedarik süreci, stok takibi, satış sonrası hizmet operasyonlarının hedeflenen zamanda etkili bir şekilde planlamak, organize etmek, yürütmek, koordine etmek, sonuçlandırmak ve denetlemek görevlerini yapacak ‘ÜRÜN TEDARİK UZMANI’ arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin ilgili fakültelerinden lisans düzeyinde mezun olmakBenzer bir işte tercihen 1 yıl tecrübeli yada tecrübesiz adaylarOrta düzeyde yazılı ve sözlü iletişim kuracak İngilizce bilgisine sahip olmakKüresel pazarlarla ilgili bilgi ve deneyime sahip olmakBilgi ve deneyimiyle Şirketi ve ürünleri temsil yeteneğine ve isteğine sahip olmakMS Office programlarına hakim olmakAnalitik ve yaratıcı düşünme yeteneğine ve problem çözme yetkinliğine sahip olmakGüçlü planlama ve organizasyon becerisine sahip olmakDüzenli, takipçi ve güçlü raporlama yeteneğine sahip olmakTrendmobilya.
com web sitemizde onlarca kategoride, yüzlerce ürün sunan firmamıza Mobilya Mobilya Tedarik Zinciri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Mobilyacılık

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Trend Mobilya

Trend Mobilya İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.