İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

Paketleme Bölümüne Gelen Mobilyaların Paketleme Öncesi Gerekli Kontrollerini Yapmak,Paketleme Malzemelerini Hazırlamak,Mobilyaların Paketleme İşlemlerini Yapmak,Paketlerin Üzerine Uygun Barkod, Etiket, Yazı Vb. Koymak,Paketleri İstiflemek, İstenilen Yerlere Koymak,Çalışma Alanının Temizlik Ve Düzenini Sağlamak,Meslek Alanı İle İlgili Gelişmeleri Takip Etmek, Uygulamak, Vb. Görev Ve İşlemleri Yerine Getirir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 5550 TL (AGİ Dahil Değil)

Mobilya üretim fabrikamızda çalışabilecek mobilya paketleme için deneyimli- deneyimsiz personel aranmaktadır. Çalışma günleri: 08:30- 19:00 Haftasonu tatildir.Maaş bilgisi yüz yüze görüşülecektir. İnternetten başvuru yapacak olan adayların BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra firma yetkilisi ile irtibata geçip randevu alması gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Büyükbakkalköy Mah. Yakacık Yolu Sk. No: 16Maltepeİstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Büşra A.
Balhome97@Gmail.Com
905428256715.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.