İş ilanı Başvuru Bilgileri

İtob Organize Sanayi Bölgesinde Çalışacak. . Mobilya Montajında Deneyimli, Takım Çalışmasına Yatkın, Lideri Tarafından Verilecek Görevlere Uygun Olarak Çalışacak, . Montaj Esnasında Ortaya Çıkabilecek Sorunlara Çözüm Bulabilecek, .Titiz Çalışan, . Askerliğini Yapmış, .Tercihen En Az Meslek Lisesi Mobilya Dekorasyon Bölümünden Mezun Montej Elemanı Alınacaktır. İirtibata Geçilecek Kişi: Ayşegül Alkın – 0538 658 84 69

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İrtibata Geçilecek Kişi: Ayşegül ALKIN – 0538 658 84 69

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İtob Osb Mah.10003 Sok No:15 Menderes İzmir / Türkiye
Ayşegül Alkın

905386588469.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.